КТО И КАК БОРЕТСЯ С УГОНАМИ.

ДТП, пробки, заторы и т.д.

Сообщение SVI » 27 дек 2017, 18:19

Закладка
Если нет денег на дорогую сигнализацию со спутниковым слежением и отдельным колл-центром, стоит присмотреться к более дешевым способам защиты. Один из самых очевидных — встроенный мобильный GPS-маячок.
Закладку можно вшить в сиденье, подголовник, дверь или спрятать в любом другом месте, где до него не сможет добраться никто, кроме владельца и сигнала спутниковой связи. Если описанные выше способы не помогли или машину угнали при участии эвакуатора, то с помощью простого и дешевого смартфона хозяин всегда сможет видеть примерное местонахождение своей машины.
SVI
 
Сообщений: 2335
Зарегистрирован: 21 окт 2014, 11:27

Сообщение Ohotnik » 23 фев 2018, 15:09

SVI писал(а):
Закладка
Если нет денег на дорогую сигнализацию со спутниковым слежением и отдельным колл-центром, стоит присмотреться к более дешевым способам защиты. Один из самых очевидных — встроенный мобильный GPS-маячок.
Закладку можно вшить в сиденье, подголовник, дверь или спрятать в любом другом месте, где до него не сможет добраться никто, кроме владельца и сигнала спутниковой связи. Если описанные выше способы не помогли или машину угнали при участии эвакуатора, то с помощью простого и дешевого смартфона хозяин всегда сможет видеть примерное местонахождение своей машины.


Главное не хвастаться об таком "стороже" потому как показывает практика много угонов по наводке близких. А если знаешь о маячке то надо вырубить АКБ и прощай сигнал. :(
Ohotnik
 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 17:43

Сообщение Lara » 13 июн 2018, 09:02

Я, вот нашла рекомендации. Они хоть и простые но думаю, что забывать о них не надо.

Для викрадення автомобілів злочинці використовують як класичні, так і нестандартні схеми. З кожним роком викрадачі стають все винахідливішими і придумують оригінальні методи викрадення транспортних засобів. До того ж на ринку товарів постійно з’являються поліпшені пристрої для швидкого злому авто.

Зловмисники найчастіше вибирають старенькі вітчизняні автомобілі через слабку систему захисту або її відсутність. Також популярністю серед викрадачів користуються і сучасні дорогі іномарки.

Тому власникам авто потрібно не забувати про захист свого транспортного засобу, бути уважними та обережними.

У зв’язку з цим правоохоронці пропонують кілька простих способів, як уберегти авто від угону:

1. Обладнайте свій автомобіль проти викрадення. Важливо використовувати багаторівневий підхід до захисту автомобіля. Наприклад, злодієві вдалося відключити звукову сигналізацію і потрапити в салон. Але педалі і КПП (коробка перемикання передач) заблоковані механічним способом. На двигуні також бажано встановити автономний протиугінний пристрій.
2. Навіть під час короткої зупинки завжди виймайте ключ із замка запалювання.
3. Закривайте всі двері і вікна, не лінуйтеся зайвий раз їх перевірити.
4. Ніколи не тримайте документи і другий набір ключів в автомобілі.
5. Ніколи не залишайте автомобіль з працюючим двигуном, навіть якщо ви відлучаєтеся хоча б на хвилину. 6. Машини часто викрадають біля магазинів, заправок, мийок і тому подібне. Багато викрадень відбуваються холодним ранком, коли власник залишає машину на прогрів.
7. Злодій не любить світла. Машина, яку залишили під ліхтарем, має менше шансів потрапити в руки викрадачів. Бажано залишати автомобіль на стоянці в добре освітленому місці.
8. Не залишайте в автомобілі незнайомих людей. Візьміть за звичку, перш ніж вийти з машини, озирнутися навколо і, якщо все в порядку, непомітно включите протиугінний пристрій.
9. Застрахуйте свій автомобіль.
10. Залишайте автомобілі тільки на перевірених охоронюваних стоянках. Завжди вимагайте від працівників відповідні документи (договір, квитанція, талон або корінець), в якому вказується інформація про автомобіль і час його перебування на стоянці.
В жодному разі не залишайте цінні речі на видному місці, краще сховає все від цікавих очей в багажник або на підлогу авто.
Lara
 
Сообщений: 2069
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 13:07

Сообщение Viktor » 22 июн 2018, 21:21

Особенно развеселило в п. 10 относительно стоянок. Уверен, что в 99,9 % случаев пошлют. :D
Viktor
 
Сообщений: 1452
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 16:10

Сообщение SVI » 24 июн 2018, 22:11

Относительно п. 7 хочу сказать, что полная фигня. Довелось просматривать даже видеозапись ночной попытки обокрасть автомобили. Уличное освещение ночью только помогает злодеям рассмотреть наличие вещей в автомобиле. :(
SVI
 
Сообщений: 2335
Зарегистрирован: 21 окт 2014, 11:27

Сообщение Lara » 15 сен 2018, 08:07

В Toyota рассказали о новом способе борьбы с автоугонщиками‍
Автомобили марок Toyota и Lexus являются самыми угоняемыми в мире и потому в компании разработали способ защиты от автоворов.

Теперь на кузова и детали машин этих японских брендов будут наносить микрочипы в виде точек, что позволит полицейским и страховщикам отслеживать украденное авто.

Таким образом, будет легко узнать, числится ли автомобиль в угоне. Увидеть точки невооруженных глазом будет невозможно, и считывать их можно будет только при помощи спецоборудования.
В Toyota рассказали о новом способе борьбы с автоугонщиками‍ (ФОТО)
Помимо микроточек, машины защищены VIN-кодом, но если последний для угонщиков не проблема и они с легкостью его подделывают, то с новой разработкой им не справиться, даже при замене некоторых запчастей
Изображение
Lara
 
Сообщений: 2069
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 13:07

Сообщение Viktor » 20 сен 2018, 21:16

На деталі або на замовлення - як крадуть авто в Україні

В Україні щодня викрадають близько 15 авто. За перші півроку викрали 2707 авто.

Gazeta.ua розібралася з причинами і найпопулярнішими схемами викрадення авто.

Де найбільше крадуть?

У більшості випадків найчастіше крадуть на стихійних автостоянках і вулицях міст з розвиненою інфраструктурою. Найбільше число викрадень в столиці і обласних центрах.

Найменше у Києві крали в Подільському, Деснянському і Печерському районах.

Власникам яких марок варто посилити захист авто?

Найбільше викрадають ті авто, які легко втрачаються в потоці транспорту. За статистикою найчастіше крадуть моделі, 1990-х або початку 2000-х рокі випуску.

Lada і ZAZ очолюють рейтинг щодо викрадення. Далі Toyota, Mercedes, Chevrolet, Mitsubishi, BMW, Honda, Lexus, Land Rover.

Чому викрадають?


"Дешеві авто крадуть з метою подальшого розбору на запчастини. Іномарки - на замовлення. Це стосується автомобілів марок Toyota i Mercedes. Автомобілі престижних марок після викрадення кілька днів ставлять відстоюватися десь у затишному місці. Це роблять для того, щоб зрозуміти, чи обладнане авто системою супутникового стеження і чи будуть його шукати", - каже перший заступник начальника департаменту карного розшуку Нацполіції, полковник Сергій Прудченко.

Дешеві авто крадуть з метою подальшого розбору на запчастини

Як викрадають?

Автовикрадачі діють, як за старими, так і за абсолютно новими схемами.

Літом з'явилася одна з нових схем вимагання грошей через "викраденя" авто: шахраї купували в лізинг автомобілі преміум-класу, страхувати і продавати їх за кордон. Після цього зловмисники повідомляли про викрадення, щоб страхова виплатила гроші лізингової компанії.
Последний раз редактировалось Viktor 20 сен 2018, 21:19, всего редактировалось 1 раз.
Viktor
 
Сообщений: 1452
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 16:10

Сообщение Viktor » 20 сен 2018, 21:17

Найпопулярнішими серед злодіїв є кілька схем викрадення.

1. Автовласник сам вимикає сигналізацію - викрадачі змушують сигналізацію постійно спрацьовувати. У результаті, власник авто її вимикає, подумавши, що це несправність системи.

2. Метод кишенькового злодія - злочинець чекає жертву на парковці торгового центру. Відволікає і витягує ключі з кишені власника авто і викрадає його.

3. Відволікти увагу - більш "творчі" злодії вигадують спосіб виманити водія з заведеної машини. Наприклад, прив'язати щось до заднього бампера.

4. Технологічний підхід - за допомогою спеціального коду-граббера злочинці перехоплюють сигнал від брелока охоронної системи. Після чого можуть легко відкрити авто. Сигналізація блокує "глушилки", і автомобіль їде в невідомому напрямку.

5. Система безключового доступу. Автозлодії використовують не простий кодграббер, а подовжувач штатного ключа - підсилювач сигналу від картки-ключа, яка присутня у водія, який вийшов з машини.

6. Викрадення зі зломом електронних систем. Увімкнений іммобілайзер можна обманути. Одні і ті ж моделі працюють за подібними схемами, тому на чорних ринках можна знайти спеціальні "заводилки" для Mazda і Toyota. Її можна підключити до штатного діагностичного роз'єму. Складні пристрої вміють зчитувати PIN-коди іммобілайзерів і програмувати транспондери, які в них входять.

7. Викрадення за допомогою автосервісу чи дилера. Викрадач може бути в змові з співробітники СТО або автодилерами. Часто дорогі машини викрадають прямо в день покупки, поки новий автовласник не встиг поміняти штатну охоронну систему на більш надійну чи просто не розібрався у всіх її захисних функціях. У даному випадку найнадійніше - постаратися не залишати автомобіль чи ключі від нього у руках в неперевірених людей.
Viktor
 
Сообщений: 1452
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 16:10

Сообщение Viktor » 20 сен 2018, 21:19

Конечно некоторые советы повторяются и попахивают банальностью но лишнее напоминание не повредит.

Як попередити?

1. Машина має ночувати в гаражі. Викрадачеві легше знайти видобуток на відкритому місці, що не охороняється. Краще рішення проблеми - це гараж. Якщо у вас немає власного, то його можна взяти в оренду. При виборі гаража, потрібно віддавати перевагу гаражним кооперативам з охоронцями. Так ваша машина залишиться під подвійним захистом.

2. Електронні системи проти викрадення. Це один з найдоступніших способів зберегти автомобіль від викрадення. Для реалізації підійде невеликий перемикач, що розриває ланцюг бензонасоса, форсунок, датчика коленвала або стартера. Також можна задіяти будь-яку з кнопок, вже встановлених в автомобілі. Також можна використати кодові блокіратори, карткові імобілайзери, сканери відбитків пальця. Принцип дії у більшості полягає в розриві однієї або декількох електричних ланцюгів автомобіля.

3. Правильний вибір паркувального місця. За відсутності гаража чи платної парковки по близькості, потрібно вибрати місце для паркування, де людно. Біля магазинів, банків або банкоматів. Біля них завжди є камери спостереження. Якщо потрібно припаркувати автомобіль в нічний час, краще знайти добре освітлене місце.

4. Ідеальна комбінація. Найефективніший метод - поєднати декілька систем. Наприклад, позаштатний імобілайзер в комплекті з блокуванням важеля коробки передач. Додатково до цього можна заховати під обшивкою GPS-маячок.
Viktor
 
Сообщений: 1452
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 16:10

Сообщение SVI » 29 дек 2019, 23:31

Хорошие советы. А я вот недавно очередной раз был в Ужгороде и под домом сняли колпаки. Ну ка бороться, что за скоты?
SVI
 
Сообщений: 2335
Зарегистрирован: 21 окт 2014, 11:27

Пред.След.

Вернуться в На дороге

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1